Vlak 6656 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 12.36 | 6a | |||
Děčín východ | 12.39 | 12.40 | 105 | ||
Březiny u Děčína | 12.42 | 12.42 | |||
Malá Veleň | 12.45 | 12.45 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 12.49 | 12.50 | 3 | ||
Dolní Habartice | 12.53 | 12.53 | |||
Markvartice | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | 13.00 | 13.00 | |||
Česká Kamenice | 13.05 | 13.06 | 1 | ||
Horní Kamenice | 13.08 | 13.08 | |||
Mlýny | 13.14 | 13.15 | 1 | ||
Kytlice | 13.17 | 13.17 | |||
Jedlová | 13.24 | 13.24 | 3 | ||
Chřibská | 13.30 | 13.30 | 3a | ||
Rybniště | 13.34 | 13.35 | 1 | ||
Krásná Lípa město | 13.37 | 13.37 | |||
Krásná Lípa | 13.41 | 13.41 | 1 | ||
Rumburk | 13.48 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök