..: Trasa vlaku  634 - JŘ 2022 :..
Vlak 634 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Brno hlavní nádraží   11.44 5
  Střelice  11.57 11.57 2
  Náměšť nad Oslavou  12.27 12.28 3
  Třebíč  12.48 12.50 1
  Krahulov  12.57 13.00 2
  Okříšky  13.07 13.07 1
  Jihlava  13.33 13.40 7
  Jihlava město  13.43 13.44 1
  Kostelec u Jihlavy  13.57 13.58 1
  Batelov  14.07 14.08 1
  Horní Cerekev  14.15 14.16 1
  Počátky-Žirovnice  14.32 14.33 1
  Jindřichův Hradec  14.56 14.59 3
  Kardašova Řečice  15.12 15.13 1
  Veselí nad Lužnicí  15.27 15.28 1
  České Budějovice  15.56 16.04 1
  Číčenice  16.25 16.26 2
  Protivín  16.31 16.32 1
  Ražice  16.39 16.40 1
  Strakonice  16.50 16.53 1
  Katovice  16.59 16.59 1
  Horažďovice předměstí  17.07 17.09 1
  Nepomuk  17.27 17.29 2
  Plzeň hlavní nádraží  17.57  102

zavádějte v a

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster