Vlak 5719 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 16.05 | 1 | |||
Běrunice | 16.10 | 16.10 | |||
Slibovice | 16.13 | 16.13 | |||
Lovčice obec | 16.16 | 16.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 16.24 | 16.32 | 1 | ||
Nový Bydžov | 16.40 | 16.41 | 1 | ||
Smidary | 16.47 | 16.48 | 1 | ||
Ohnišťany | 16.52 | 16.52 | |||
Ostroměř | 16.57 | 16.59 | 1 | ||
Lázně Bělohrad | 17.09 | 17.10 | 1 | ||
Horní Nová Ves | 17.13 | 17.13 | |||
Nová Paka | 17.21 | 17.21 | 1 | ||
Nová Paka město | 17.23 | 17.23 | |||
Stará Paka | 17.28 | 1 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia