Os 4776 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 12.06 | 4 | |||
Rozhraní | 12.12 | 12.12 | |||
Moravská Chrastová | 12.15 | 12.15 | |||
Březová nad Svitavou | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 12.21 | 12.21 | |||
Hradec nad Svitavou | 12.28 | 12.28 | |||
Svitavy-Lány | 12.32 | 12.32 | |||
Svitavy | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Opatovec | 12.40 | 12.40 | |||
Opatov | 12.43 | 12.43 | 2 | ||
Semanín | 12.47 | 12.47 | |||
Česká Třebová | 12.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster