Os 4667 | |
Řazení vlaku: 2x550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 20.29 | 1 | |||
Hradčany | 20.31 | 20.32 | |||
Čebín | 20.34 | 20.35 | |||
Kuřim | 20.40 | 20.41 | 1 | ||
Česká | 20.44 | 20.45 | |||
Brno-Řečkovice | 20.49 | 20.49 | |||
Brno-Královo Pole | 20.52 | 20.53 | 1 | ||
Brno-Lesná | 20.55 | 20.56 | |||
Brno-Maloměřice | 21.01 | 21.02 | 1a | ||
Brno-Židenice | 21.01 | 21.02 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 21.06 | 21.09 | 1 | ||
Brno-Horní Heršpice | 21.13 | 21.13 | 1 | ||
Modřice | 21.16 | 21.17 | 1 | ||
Rajhrad | 21.21 | 21.22 | |||
Hrušovany u Brna | 21.26 | 21.27 | 1 | ||
Žabčice | 21.30 | 21.30 | |||
Vranovice | 21.35 | 21.38 | 3 | ||
Pouzdřany | 21.41 | 21.41 | |||
Popice | 21.44 | 21.45 | |||
Šakvice | 21.47 | 21.48 | 1 | ||
Hustopeče u Brna | 21.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci