..: Trasa vlaku Os 4667 - JŘ 2022 :..
Os 4667
Řazení vlaku: 242_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tišnov   20.29 1
  Hradčany  20.31 20.32 
  Čebín  20.34 20.35 
  Kuřim  20.40 20.41 1
  Česká  20.44 20.45 
  Brno-Řečkovice  20.49 20.49 
  Brno-Královo Pole  20.52 20.53 1
  Brno-Lesná  20.55 20.56 
  Brno-Maloměřice  21.01 21.02 1a
  Brno-Židenice  21.01 21.02 1a
  Brno hlavní nádraží  21.06 21.09 1
  Brno-Horní Heršpice  21.13 21.13 1
  Modřice  21.16 21.17 1
  Rajhrad  21.21 21.22 
  Hrušovany u Brna  21.26 21.27 1
  Žabčice  21.30 21.30 
  Vranovice  21.35 21.38 3
  Pouzdřany  21.41 21.41 
  Popice  21.44 21.45 
  Šakvice  21.47 21.48 1
  Hustopeče u Brna  21.54  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster