Os 4666 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 18.37 | 3 | |||
Šakvice | 18.43 | 18.43 | 2 | ||
Vranovice | 18.50 | 18.54 | 4 | ||
Žabčice | 18.58 | 18.58 | |||
Hrušovany u Brna | 19.00 | 19.01 | 2 | ||
Rajhrad | 19.06 | 19.06 | |||
Modřice | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.18 | 19.23 | 2 | ||
Brno-Maloměřice | 19.26 | 19.27 | 2b | ||
Brno-Židenice | 19.26 | 19.27 | 2b | ||
Brno-Lesná | 19.32 | 19.33 | |||
Brno-Královo Pole | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 19.39 | 19.39 | |||
Česká | 19.43 | 19.44 | |||
Kuřim | 19.47 | 19.48 | 2 | ||
Čebín | 19.53 | 19.53 | |||
Hradčany | 19.56 | 19.56 | |||
Tišnov | 19.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster