Os 4621 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 16.34 | 1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 16.40 | 16.41 | 1 | ||
Laštovičky | 16.44 | 16.45 | |||
Sklené nad Oslavou | 16.49 | 16.49 | 1 | ||
Křižanov | 16.54 | 16.55 | 1 | ||
Ořechov | 17.00 | 17.00 | |||
Osová Bítýška | 17.03 | 17.04 | |||
Vlkov u Tišnova | 17.07 | 17.10 | 3 | ||
Níhov | 17.14 | 17.14 | |||
Řikonín | 17.18 | 17.19 | 1 | ||
Dolní Loučky | 17.21 | 17.22 | |||
Tišnov | 17.26 | 17.29 | 1 | ||
Hradčany | 17.32 | 17.32 | |||
Čebín | 17.35 | 17.35 | |||
Kuřim | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Česká | 17.44 | 17.45 | |||
Brno-Řečkovice | 17.49 | 17.49 | |||
Brno-Královo Pole | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Brno-Lesná | 17.55 | 17.56 | |||
Brno-Maloměřice | 18.01 | 18.02 | 1a | ||
Brno-Židenice | 18.01 | 18.02 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 18.06 | 18.09 | 3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 18.13 | 18.13 | 1 | ||
Modřice | 18.16 | 18.17 | 1 | ||
Rajhrad | 18.21 | 18.22 | |||
Hrušovany u Brna | 18.26 | 18.27 | 1 | ||
Žabčice | 18.30 | 18.30 | |||
Vranovice | 18.35 | 18.38 | 3 | ||
Pouzdřany | 18.41 | 18.41 | |||
Popice | 18.44 | 18.45 | |||
Šakvice | 18.47 | 18.48 | 4 | ||
Hustopeče u Brna | 18.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy