Os 4616 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 15.04 | 1 | |||
Šakvice | 15.10 | 15.10 | 2 | ||
Popice | 15.13 | 15.14 | |||
Pouzdřany | 15.17 | 15.17 | |||
Vranovice | 15.21 | 15.24 | 4 | ||
Žabčice | 15.28 | 15.28 | |||
Hrušovany u Brna | 15.31 | 15.32 | 2 | ||
Rajhrad | 15.36 | 15.37 | |||
Modřice | 15.41 | 15.41 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.48 | 15.53 | 2 | ||
Brno-Maloměřice | 15.56 | 15.57 | 2b | ||
Brno-Židenice | 15.56 | 15.57 | 2b | ||
Brno-Lesná | 16.02 | 16.03 | |||
Brno-Královo Pole | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 16.09 | 16.09 | |||
Česká | 16.13 | 16.14 | |||
Kuřim | 16.17 | 16.18 | 2 | ||
Čebín | 16.23 | 16.23 | |||
Hradčany | 16.26 | 16.26 | |||
Tišnov | 16.29 | 16.30 | 2 | ||
Dolní Loučky | 16.34 | 16.35 | |||
Řikonín | 16.38 | 16.42 | 2 | ||
Níhov | 16.46 | 16.46 | |||
Vlkov u Tišnova | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Osová Bítýška | 16.54 | 16.54 | |||
Ořechov | 16.57 | 16.58 | |||
Křižanov | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 17.08 | 17.09 | 2 | ||
Laštovičky | 17.12 | 17.13 | |||
Ostrov nad Oslavou | 17.16 | 17.17 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 17.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy