Os 4613 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 10.34 | 1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 10.40 | 10.41 | 1 | ||
Laštovičky | 10.44 | 10.45 | |||
Sklené nad Oslavou | 10.49 | 10.49 | 1 | ||
Křižanov | 10.54 | 10.55 | 1 | ||
Ořechov | 11.00 | 11.00 | |||
Osová Bítýška | 11.03 | 11.04 | |||
Vlkov u Tišnova | 11.07 | 11.10 | 3 | ||
Níhov | 11.14 | 11.14 | |||
Řikonín | 11.18 | 11.19 | 1 | ||
Dolní Loučky | 11.21 | 11.22 | |||
Tišnov | 11.26 | 11.29 | 1 | ||
Hradčany | 11.31 | 11.31 | |||
Čebín | 11.34 | 11.35 | |||
Kuřim | 11.40 | 11.41 | 1 | ||
Česká | 11.44 | 11.45 | |||
Brno-Řečkovice | 11.49 | 11.49 | |||
Brno-Královo Pole | 11.52 | 11.53 | 1 | ||
Brno-Lesná | 11.55 | 11.56 | |||
Brno-Maloměřice | 12.01 | 12.02 | 1a | ||
Brno-Židenice | 12.01 | 12.02 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 12.06 | 12.09 | 3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 12.13 | 12.13 | 1 | ||
Modřice | 12.16 | 12.17 | 1 | ||
Rajhrad | 12.21 | 12.22 | |||
Hrušovany u Brna | 12.26 | 12.27 | 1 | ||
Žabčice | 12.30 | 12.30 | |||
Vranovice | 12.35 | 12.38 | 3 | ||
Pouzdřany | 12.41 | 12.41 | |||
Popice | 12.44 | 12.45 | |||
Šakvice | 12.47 | 12.48 | 1 | ||
Hustopeče u Brna | 12.54 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia