..: Trasa vlaku Os 4613 - JŘ 2022 :..
Os 4613
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Žďár nad Sázavou   10.34 1
  Ostrov nad Oslavou  10.40 10.41 1
  Laštovičky  10.44 10.45 
  Sklené nad Oslavou  10.49 10.49 1
  Křižanov  10.54 10.55 1
  Ořechov  11.00 11.00 
  Osová Bítýška  11.03 11.04 
  Vlkov u Tišnova  11.07 11.10 3
  Níhov  11.14 11.14 
  Řikonín  11.18 11.19 1
  Dolní Loučky  11.21 11.22 
  Tišnov  11.26 11.29 1
  Hradčany  11.31 11.31 
  Čebín  11.34 11.35 
  Kuřim  11.40 11.41 1
  Česká  11.44 11.45 
  Brno-Řečkovice  11.49 11.49 
  Brno-Královo Pole  11.52 11.53 1
  Brno-Lesná  11.55 11.56 
  Brno-Maloměřice  12.01 12.02 1a
  Brno-Židenice  12.01 12.02 1a
  Brno hlavní nádraží  12.06 12.09 3
  Brno-Horní Heršpice  12.13 12.13 1
  Modřice  12.16 12.17 1
  Rajhrad  12.21 12.22 
  Hrušovany u Brna  12.26 12.27 1
  Žabčice  12.30 12.30 
  Vranovice  12.35 12.38 3
  Pouzdřany  12.41 12.41 
  Popice  12.44 12.45 
  Šakvice  12.47 12.48 1
  Hustopeče u Brna  12.54  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster