..: Trasa vlaku Os 4605 - JŘ 2022 :..
Os 4605
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Žďár nad Sázavou   5.37 1
  Ostrov nad Oslavou  5.43 5.44 1
  Laštovičky  5.47 5.48 
  Sklené nad Oslavou  5.52 5.52 1
  Křižanov  5.57 5.58 1
  Ořechov  6.03 6.04 
  Osová Bítýška  6.07 6.07 
  Vlkov u Tišnova  6.10 6.11 1
  Níhov  6.15 6.15 
  Řikonín  6.19 6.20 1
  Dolní Loučky  6.22 6.23 
  Tišnov  6.27 6.29 1
  Hradčany  6.31 6.32 
  Čebín  6.34 6.35 
  Kuřim  6.40 6.41 1
  Česká  6.44 6.45 
  Brno-Řečkovice  6.49 6.49 
  Brno-Královo Pole  6.52 6.53 1
  Brno-Lesná  6.55 6.56 
  Brno-Maloměřice  7.01 7.02 1a
  Brno-Židenice  7.01 7.02 1a
  Brno hlavní nádraží  7.06 7.09 3
  Brno-Horní Heršpice  7.13 7.13 1
  Modřice  7.16 7.17 1
  Rajhrad  7.21 7.22 
  Hrušovany u Brna  7.26 7.27 1
  Žabčice  7.30 7.30 
  Vranovice  7.35 7.38 3
  Pouzdřany  7.41 7.41 
  Popice  7.44 7.45 
  Šakvice  7.47 7.48 4
  Hustopeče u Brna  7.54  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster