Os 4413 | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Miroslav | 16.00 | 1 | |||
Bohutice | 16.06 | 16.07 | |||
Rakšice | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Moravský Krumlov | 16.16 | 16.17 | 1 | ||
Moravské Bránice | 16.28 | 16.31 | 1 | ||
Silůvky | 16.36 | 16.36 | 1 | ||
Radostice | 16.41 | 16.41 | |||
Střelice | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Střelice dolní | 16.47 | 16.47 | |||
Brno-Starý Lískovec | 16.52 | 16.52 | |||
Brno-Horní Heršpice | 16.56 | 16.59 | 5 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.04 | 9 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci