Vlak 3923 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 17.21 | 4 | |||
Bezměrov | 17.25 | 17.25 | |||
Postoupky | 17.27 | 17.27 | |||
Kroměříž | 17.33 | 17.53 | 1 | ||
Hulín | 18.01 | 18.05 | 15 | ||
Třebětice | 18.09 | 18.10 | 1 | ||
Holešov | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Dobrotice | 18.19 | 18.19 | |||
Jankovice | 18.21 | 18.21 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 18.23 | 18.23 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 18.28 | 18.29 | 1 | ||
Loukov | 18.33 | 18.33 | |||
Osíčko | 18.37 | 18.37 | 1b | ||
Podhradní Lhota | 18.42 | 18.42 | |||
Kunovice-Loučka | 18.45 | 18.45 | 1 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 18.50 | 18.50 | |||
Branky na Moravě | 18.53 | 18.54 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 19.00 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci