Os 3863 | |
Řazení vlaku: 193_Lu + Bdt280 + Bdtee286 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.33 | 8 | |||
Grygov | 20.38 | 20.38 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 20.43 | 20.43 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 20.46 | 20.46 | |||
Přerov | 20.54 | 14a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster