Os 3833 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.33 | 8 | |||
Grygov | 17.38 | 17.39 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 17.43 | 17.44 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 17.47 | 17.47 | |||
Přerov | 17.54 | 17.57 | 12a | ||
Přerov přednádraží | 17.59 | 17.59 | 106 | ||
Věžky | 18.02 | 18.03 | 1 | ||
Chropyně | 18.09 | 18.11 | 3 | ||
Kojetín | 18.16 | 18.20 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 18.23 | 18.24 | |||
Němčice nad Hanou | 18.27 | 18.28 | 3 | ||
Nezamyslice | 18.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci