Os 3411 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 9.42 | 3 | |||
Opava-Komárov | 9.45 | 9.46 | 1 | ||
Štítina | 9.49 | 9.50 | 1 | ||
Mokré Lazce | 9.52 | 9.52 | |||
Lhota u Opavy | 9.54 | 9.54 | |||
Háj ve Slezsku | 9.57 | 9.59 | 3 | ||
Jilešovice | 10.02 | 10.02 | |||
Děhylov | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Ostrava-Třebovice | 10.10 | 10.11 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 10.14 | 10.24 | 4 | ||
Ostrava-Vítkovice | 10.31 | 10.32 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 10.36 | 10.39 | 1 | ||
Ostrava-Bartovice | 10.43 | 10.44 | 3 | ||
Šenov | 10.46 | 10.46 | |||
Havířov | 10.50 | 10.51 | 1 | ||
Havířov střed | 10.53 | 10.54 | |||
Havířov-Suchá | 10.56 | 10.56 | |||
Horní Suchá | 10.58 | 10.59 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 11.01 | 11.02 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11.07 | 11.07 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11.12 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy