Os 2932 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 10.07 | 4 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 10.11 | 10.12 | |||
Návsí (Nawsie) | 10.15 | 10.16 | 4 | ||
Hrádek (Gródek) | 10.18 | 10.19 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 10.21 | 10.22 | 4 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 10.27 | 10.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 10.30 | 10.31 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 10.33 | 10.33 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 10.36 | 10.36 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.39 | 10.41 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.45 | 10.45 | |||
Louky nad Olší | 10.47 | 10.48 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 10.58 | 10.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 11.03 | 11.03 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 11.06 | 11.07 | |||
Bohumín | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 11.18 | 11.20 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 11.23 | 11.23 | |||
Ostrava-Svinov | 11.27 | 11.34 | 2 | ||
Polanka nad Odrou | 11.37 | 11.37 | |||
Jistebník | 11.41 | 11.41 | 2 | ||
Studénka | 11.47 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci