Os 2834 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.44 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.48 | 20.49 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 20.54 | 20.55 | 2 | ||
Horní Suchá | 20.58 | 20.58 | |||
Havířov-Suchá | 21.01 | 21.01 | |||
Havířov střed | 21.03 | 21.03 | |||
Havířov | 21.06 | 21.07 | 2 | ||
Šenov | 21.10 | 21.11 | |||
Ostrava-Bartovice | 21.14 | 21.14 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 21.19 | 21.23 | 5 | ||
Ostrava-Vítkovice | 21.27 | 21.27 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 21.35 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia