Os 24878 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 19.52 | 6 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 19.56 | 19.56 | |||
Okrouhlice | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Pohleď | 20.04 | 20.04 | |||
Světlá nad Sázavou | 20.09 | 20.17 | 9 | ||
Světlá nad Sázavou město | 20.19 | 20.19 | |||
Dolní Březinka | 20.22 | 20.22 | |||
Mrzkovice | 20.24 | 20.24 | |||
Smrčná | 20.27 | 20.27 | |||
Stvořidla | 20.32 | 20.32 | |||
Vilémovice | 20.35 | 20.35 | |||
Horní Ledeč | 20.40 | 20.40 | |||
Ledeč nad Sázavou | 20.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci