Os 24870 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.47 | 6 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 16.51 | 16.51 | |||
Okrouhlice | 16.55 | 16.56 | 2 | ||
Pohleď | 16.59 | 16.59 | |||
Světlá nad Sázavou | 17.04 | 17.06 | 9 | ||
Světlá nad Sázavou město | 17.08 | 17.08 | |||
Dolní Březinka | 17.11 | 17.11 | |||
Mrzkovice | 17.13 | 17.13 | |||
Smrčná | 17.16 | 17.16 | |||
Stvořidla | 17.21 | 17.21 | |||
Vilémovice | 17.24 | 17.24 | |||
Horní Ledeč | 17.29 | 17.29 | |||
Ledeč nad Sázavou | 17.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster