Os 22213 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 16.09 | 6 | |||
Rataje nad Sázavou | 16.11 | 16.11 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 16.21 | 16.21 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 16.25 | 16.25 | |||
Mitrov | 16.31 | 16.31 | |||
Uhlířské Janovice | 16.34 | 16.35 | 1 | ||
Chmeliště | 16.38 | 16.38 | |||
Hatě | 16.41 | 16.41 | |||
Drahobudice | 16.45 | 16.45 | |||
Bečváry | 16.48 | 16.49 | 1 | ||
Pučery | 16.53 | 16.53 | |||
Chotouchov | 16.55 | 16.55 | |||
Kořenice | 16.57 | 16.57 | |||
Ratboř | 17.01 | 17.04 | 1 | ||
Červené Pečky | 17.08 | 17.08 | |||
Hluboký Důl | 17.12 | 17.12 | |||
Kolín místní nádraží | 17.15 | 17.15 | |||
Kolín | 17.18 | 105 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia