Os 20873 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Aš | 7.46 | 7.47 | 1a | ||
Hazlov | 7.56 | 7.58 | 1 | ||
Vojtanov obec | 8.01 | 8.01 | |||
Františkovy Lázně | 8.10 | 8.12 | 3 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 8.13 | 8.13 | |||
Cheb | 8.19 | 8.29 | 11 | ||
Cheb-Skalka | 8.33 | 8.33 | |||
Pomezí nad Ohří | 8.38 | 8.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci