Os 2020 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čisovice | 17.37 | 2 | |||
Bojanovice | 17.41 | 17.41 | |||
Bojov | 17.44 | 17.44 | |||
Klínec | 17.48 | 17.48 | |||
Měchenice | 17.54 | 17.54 | 1 | ||
Skochovice | 17.57 | 17.57 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.04 | 18.04 | |||
Praha-Zbraslav | 18.08 | 18.08 | 1 | ||
Praha-Komořany | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.14 | 18.14 | 1a | ||
Praha-Braník | 18.18 | 18.18 | 1 | ||
Praha-Krč | 18.22 | 18.22 | 1a | ||
Praha-Kačerov | 18.25 | 18.25 | |||
Praha-Vršovice | 18.29 | 18.30 | 5 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.34 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia