Sp 1951 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 14.51 | 1 | |||
Kadaň-Prunéřov | 14.55 | 14.56 | 1 | ||
Chomutov | 15.05 | 15.06 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 15.08 | 15.09 | |||
Jirkov zastávka | 15.12 | 15.12 | |||
Most | 15.25 | 15.26 | 1 | ||
Bílina | 15.36 | 15.37 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 15.49 | 15.50 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 16.13 | 16.13 | 1b | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.16 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök