Sp 1875 | |
Řazení vlaku: 843 + ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 17.02 | 1 | |||
Broumov-Olivětín | 17.06 | 17.06 | |||
Hynčice | 17.11 | 17.11 | |||
Ruprechtice | 17.13 | 17.13 | |||
Meziměstí | 17.16 | 17.19 | 1 | ||
Teplice nad Metují | 17.28 | 17.31 | 2 | ||
Police nad Metují | 17.42 | 17.43 | 1 | ||
Hronov | 17.48 | 17.49 | 1 | ||
Velké Poříčí | 17.51 | 17.51 | |||
Náchod-Běloves | 17.55 | 17.55 | |||
Náchod | 17.58 | 18.03 | 5 | ||
Náchod zastávka | 18.05 | 18.05 | |||
Václavice | 18.10 | 18.13 | 1 | ||
Starkoč | 18.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia