Sp 1860 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 12.42 | 1 | |||
Václavice | 12.46 | 12.49 | 1 | ||
Náchod zastávka | 12.53 | 12.54 | |||
Náchod | 12.56 | 13.00 | 1 | ||
Náchod-Běloves | 13.02 | 13.02 | |||
Velké Poříčí | 13.06 | 13.07 | |||
Hronov | 13.08 | 13.09 | 1 | ||
Hronov zastávka | 13.12 | 13.12 | |||
Police nad Metují | 13.16 | 13.16 | 1 | ||
Česká Metuje | 13.24 | 13.24 | |||
Teplice nad Metují | 13.28 | 13.29 | 1 | ||
Březová u Broumova | 13.35 | 13.35 | |||
Meziměstí | 13.39 | 13.42 | 1 | ||
Ruprechtice | 13.45 | 13.45 | |||
Hynčice | 13.47 | 13.47 | |||
Broumov-Olivětín | 13.52 | 13.52 | |||
Broumov | 13.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök