Sp 1857 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 8.01 | 1 | |||
Broumov-Olivětín | 8.06 | 8.06 | |||
Hynčice | 8.10 | 8.10 | |||
Ruprechtice | 8.12 | 8.12 | |||
Meziměstí | 8.16 | 8.19 | 1 | ||
Březová u Broumova | 8.23 | 8.23 | |||
Teplice nad Metují | 8.28 | 8.31 | 1 | ||
Česká Metuje | 8.36 | 8.36 | |||
Police nad Metují | 8.43 | 8.44 | 1 | ||
Hronov zastávka | 8.47 | 8.47 | |||
Hronov | 8.49 | 8.50 | 1 | ||
Velké Poříčí | 8.52 | 8.52 | |||
Náchod-Běloves | 8.57 | 8.57 | |||
Náchod | 8.59 | 9.03 | 5 | ||
Náchod zastávka | 9.05 | 9.05 | |||
Václavice | 9.10 | 9.13 | 1 | ||
Starkoč | 9.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci