Sp 1786 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee263 + BDs449 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 17.36 | 7 | |||
Podivín | 17.43 | 17.45 | 2 | ||
Rakvice | 17.48 | 17.49 | |||
Zaječí | 17.52 | 17.54 | 2 | ||
Šakvice | 17.59 | 18.01 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy