Sp 1783 „Radhošť“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.45 | 8 | |||
Brno-Maloměřice | 7.50 | 7.53 | 6 | ||
Brno-Židenice | 7.50 | 7.53 | 6 | ||
Rousínov | 8.11 | 8.13 | 1 | ||
Luleč | 8.20 | 8.23 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 8.28 | 8.29 | 1 | ||
Kojetín | 8.49 | 8.50 | 3 | ||
Kroměříž | 9.00 | 9.01 | 1 | ||
Hulín | 9.09 | 9.10 | 15 | ||
Holešov | 9.18 | 9.20 | 2 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 9.27 | 9.28 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 9.32 | 9.34 | 1 | ||
Osíčko | 9.42 | 9.43 | 3b | ||
Podhradní Lhota | 9.48 | 9.48 | |||
Valašské Meziříčí | 10.03 | 10.05 | 4 | ||
Veřovice | 10.22 | 10.23 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 10.31 | 10.32 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 10.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster