Os 17549 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.03 | 1 | |||
Kout na Šumavě | 8.13 | 8.13 | |||
Starec | 8.16 | 8.16 | |||
Kdyně | 8.19 | 8.20 | 1 | ||
Dobříkov na Šumavě | 8.27 | 8.27 | |||
Loučim | 8.30 | 8.30 | |||
Pocinovice | 8.34 | 8.35 | 1 | ||
Úborsko | 8.39 | 8.39 | |||
Dubová Lhota | 8.41 | 8.41 | |||
Janovice nad Úhlavou | 8.45 | 8.49 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 8.53 | 8.53 | |||
Klatovy | 8.57 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci