Os 17547 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 6.15 | 1 | |||
Kout na Šumavě | 6.25 | 6.25 | |||
Starec | 6.28 | 6.28 | |||
Kdyně | 6.31 | 6.32 | 1 | ||
Dobříkov na Šumavě | 6.39 | 6.39 | |||
Loučim | 6.42 | 6.42 | |||
Pocinovice | 6.46 | 6.51 | 2 | ||
Úborsko | 6.55 | 6.55 | |||
Dubová Lhota | 6.58 | 6.58 | |||
Janovice nad Úhlavou | 7.01 | 7.02 | 1 | ||
Bezděkov u Klatov | 7.06 | 7.06 | |||
Klatovy | 7.10 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök