Os 17546 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 6.46 | 1 | |||
Bezděkov u Klatov | 6.50 | 6.50 | |||
Janovice nad Úhlavou | 6.54 | 6.54 | 1 | ||
Dubová Lhota | 6.57 | 6.57 | |||
Úborsko | 7.00 | 7.00 | |||
Pocinovice | 7.04 | 7.05 | 1 | ||
Loučim | 7.09 | 7.09 | |||
Dobříkov na Šumavě | 7.12 | 7.12 | |||
Kdyně | 7.20 | 7.21 | 1 | ||
Starec | 7.24 | 7.24 | |||
Kout na Šumavě | 7.26 | 7.27 | |||
Domažlice | 7.38 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci