Os 17544 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 6.32 | 1 | |||
Bezděkov u Klatov | 6.36 | 6.36 | |||
Janovice nad Úhlavou | 6.40 | 6.40 | 1 | ||
Dubová Lhota | 6.43 | 6.43 | |||
Úborsko | 6.46 | 6.46 | |||
Pocinovice | 6.50 | 6.51 | 1 | ||
Loučim | 6.55 | 6.55 | |||
Dobříkov na Šumavě | 6.58 | 6.58 | |||
Kdyně | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Starec | 7.10 | 7.10 | |||
Kout na Šumavě | 7.12 | 7.13 | |||
Domažlice | 7.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci