Sp 1752 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blansko | 14.13 | 1 | |||
Skalice nad Svitavou | 14.24 | 14.25 | 2 | ||
Letovice | 14.32 | 14.33 | 2 | ||
Rozhraní | 14.37 | 14.38 | |||
Moravská Chrastová | 14.40 | 14.41 | |||
Březová nad Svitavou | 14.42 | 14.43 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 14.46 | 14.46 | |||
Hradec nad Svitavou | 14.51 | 14.52 | |||
Svitavy-Lány | 14.55 | 14.55 | |||
Svitavy | 14.58 | 15.00 | 2 | ||
Česká Třebová | 15.11 | 15.24 | 2 | ||
Dlouhá Třebová | 15.29 | 15.29 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.33 | 15.33 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 15.46 | 15.46 | |||
Choceň | 15.52 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci