Vlak 1622 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.14 | 8 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.18 | 14.19 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.24 | 14.25 | 2 | ||
Horní Suchá | 14.27 | 14.28 | |||
Havířov-Suchá | 14.30 | 14.30 | |||
Havířov střed | 14.32 | 14.33 | |||
Havířov | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 14.45 | 14.46 | 1 | ||
Ostrava střed | 14.50 | 14.51 | 701 | ||
Ostrava-Stodolní | 14.53 | 14.54 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 14.57 | 15.00 | 801 | ||
Ostrava uhelné nádraží | 14.57 | 15.00 | 801 | ||
Ostrava-Svinov | 15.06 | 15.13 | 4 | ||
Háj ve Slezsku | 15.23 | 15.24 | 1 | ||
Štítina | 15.29 | 15.29 | 1 | ||
Opava východ | 15.36 | 7 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci