Vlak 1603 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 5.14 | 7 | |||
Štítina | 5.20 | 5.22 | 2 | ||
Háj ve Slezsku | 5.27 | 5.28 | 1 | ||
Ostrava-Třebovice | 5.36 | 5.38 | 3 | ||
Ostrava-Svinov | 5.41 | 5.52 | 1 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 5.57 | 6.00 | 803 | ||
Ostrava uhelné nádraží | 5.57 | 6.00 | 803 | ||
Ostrava-Stodolní | 6.03 | 6.03 | |||
Ostrava střed | 6.05 | 6.05 | 704 | ||
Ostrava-Kunčice | 6.10 | 6.11 | 3 | ||
Šenov | 6.16 | 6.16 | |||
Havířov | 6.20 | 6.21 | 1 | ||
Havířov střed | 6.23 | 6.24 | |||
Havířov-Suchá | 6.26 | 6.26 | |||
Horní Suchá | 6.28 | 6.28 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.31 | 6.31 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.36 | 6.36 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.41 | 5 |
jede v
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia