Os 15365 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Polička | 16.07 | 1 | |||
Pomezí zastávka | 16.10 | 16.10 | |||
Pomezí | 16.13 | 16.13 | |||
Květná | 16.18 | 16.19 | 1 | ||
Vendolí zastávka | 16.22 | 16.22 | |||
Svitavy zastávka | 16.30 | 16.30 | |||
Svitavy | 16.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci