Os 14631 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 15.41 | 1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 15.47 | 15.48 | 1 | ||
Laštovičky | 15.51 | 15.52 | |||
Sklené nad Oslavou | 15.55 | 15.56 | 1 | ||
Křižanov | 16.01 | 16.02 | 1 | ||
Ořechov | 16.06 | 16.07 | |||
Osová Bítýška | 16.10 | 16.10 | |||
Vlkov u Tišnova | 16.13 | 16.14 | 1 | ||
Níhov | 16.18 | 16.18 | |||
Řikonín | 16.22 | 16.23 | 1 | ||
Dolní Loučky | 16.26 | 16.26 | |||
Tišnov | 16.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster