..: Trasa vlaku Os 14631 - JŘ 2022 :..
Os 14631
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Žďár nad Sázavou   15.41 1
  Ostrov nad Oslavou  15.47 15.48 1
  Laštovičky  15.51 15.52 
  Sklené nad Oslavou  15.55 15.56 1
  Křižanov  16.01 16.02 1
  Ořechov  16.06 16.07 
  Osová Bítýška  16.10 16.10 
  Vlkov u Tišnova  16.13 16.14 1
  Níhov  16.18 16.18 
  Řikonín  16.22 16.23 1
  Dolní Loučky  16.26 16.26 
  Tišnov  16.34  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster