Sp 1435 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 20.56 | 3 | |||
Červenka | 21.07 | 21.08 | 2 | ||
Mohelnice | 21.15 | 21.16 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 21.24 | 21.26 | 6d | ||
Postřelmov | 21.32 | 21.33 | 1 | ||
Šumperk | 21.41 | 1b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci