..: Trasa vlaku Sp 1424 - JŘ 2022 :..
Sp 1424
Řazení vlaku: 460  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vsetín   5.02 4a
  Jablůnka  5.07 5.08 2
  Bystřička  5.12 5.13 
  Brňov  5.16 5.16 
  Valašské Meziříčí  5.20 5.30 2
  Lhotka nad Bečvou  5.33 5.34 2
  Hustopeče nad Bečvou  5.38 5.38 2
  Milotice nad Bečvou  5.41 5.41 
  Špičky  5.43 5.44 
  Černotín  5.47 5.47 
  Teplice nad Bečvou  5.50 5.50 
  Hranice na Moravě město  5.53 5.53 2
  Hranice na Moravě  5.59 6.00 2
  Lipník nad Bečvou  6.09 6.10 2
  Olomouc hlavní nádraží  6.33  10



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster