EC 103 „Polonia“ | |
Řazení vlaku: EP09 + A9mnouz + WRmnouz + B10bmnouz + Bmnopuz + B9mnopuvz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 10.30 | 10.42 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 10.49 | 10.51 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 10.57 | 10.59 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 11.26 | 11.27 | 2 | ||
Přerov | 11.44 | 11.45 | 3 | ||
Otrokovice | 12.01 | 12.04 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Hodonín | 12.33 | 12.34 | 2 | ||
Břeclav | 12.45 | 12.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster