..: Trasa vlaku EC 103 Polonia - JŘ 2022 :..
EC 103 „Polonia“
Řazení vlaku: EP09 + A9mnouz + WRmnouz + B10bmnouz + Bmnopuz + B9mnopuvz  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bohumín  10.30 10.42 4
  Ostrava hlavní nádraží  10.49 10.51 2
  Ostrava-Svinov  10.57 10.59 2
  Hranice na Moravě  11.26 11.27 2
  Přerov  11.44 11.45 3
  Otrokovice  12.01 12.04 2
  Staré Město u Uherského Hradiště  12.17 12.18 2
  Hodonín  12.33 12.34 2
  Břeclav  12.45 12.55 1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster