..: Trasa vlaku EC 101 Moravia - JŘ 2022 :..
EC 101 „Moravia“
Řazení vlaku: EU07_pkpic + A9mnouz + WRmnouz + B10bmnouz + Bmnopuz + B9mnopuvz  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bohumín  6.28 6.42 4
  Ostrava hlavní nádraží  6.49 6.51 2
  Ostrava-Svinov  6.57 6.59 2
  Hranice na Moravě  7.26 7.27 2
  Přerov  7.44 7.45 3
  Otrokovice  8.01 8.04 2
  Staré Město u Uherského Hradiště  8.17 8.18 2
  Hodonín  8.33 8.34 2
  Břeclav  8.45 8.55 1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster