Vlak 4316 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 17.30 | 1b | |||
Svatý Štěpán | 17.32 | 17.32 | |||
Bylnice | 17.36 | 18.05 | 1 | ||
Popov | 18.10 | 18.10 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 18.15 | 18.16 | 1 | ||
Divnice | 18.18 | 18.18 | |||
Slavičín | 18.21 | 18.22 | 2 | ||
Hostětín | 18.27 | 18.27 | |||
Pitín zastávka | 18.34 | 18.34 | |||
Bojkovice město | 18.37 | 18.37 | |||
Bojkovice | 18.40 | 18.42 | 1 | ||
Záhorovice | 18.44 | 18.44 | |||
Nezdenice | 18.47 | 18.48 | 2 | ||
Šumice | 18.50 | 18.50 | |||
Újezdec u Luhačovic | 18.55 | 18.56 | 1 | ||
Uherský Brod | 19.00 | 19.02 | 1 | ||
Havřice | 19.05 | 19.05 | |||
Hradčovice | 19.09 | 19.10 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 19.14 | 19.14 | |||
Vésky | 19.17 | 19.17 | |||
Kunovice | 19.20 | 19.21 | 1 | ||
Uherské Hradiště | 19.24 | 19.26 | 1 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.32 | 7a |
jede v a 23.XII., 14.IV., 27.X., nejede 24. – 31.XII., 15.IV., 1.VII. – 26.VIII., 28.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia