Vlak 4313 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.10 | 7a | |||
Uherské Hradiště | 16.16 | 16.29 | 3 | ||
Kunovice | 16.32 | 16.32 | 1 | ||
Vésky | 16.35 | 16.35 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 16.38 | 16.38 | |||
Hradčovice | 16.42 | 16.43 | 1 | ||
Havřice | 16.47 | 16.47 | |||
Uherský Brod | 16.50 | 2 |
jede v a 18.IV., nejede 26.XII., 17.IV., 3.VII. – 28.VIII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2022 platí od 12.12.2021 do 10.12.2022.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci