|
R 1167 « předchozí | další » |
Trasa:
České Budějovice 9.12, Písek 9.56-9.58, Příbram 10.57-11.01, Beroun 11.40-11.46, Praha hl.n. 12.31 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
845.1 | - | - | České Budějovice – Praha hl.n. | - | CZ-ARR |
|
Aktualizace: 24.3.2021 (xfilipís) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- do označených vozů možno zakoupit jízdenku s místenkou - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy - ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V - tichý oddíl - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu Platí také jízdní doklady IDS JK (České Budějovice – Zliv) Platí také jízdní doklady PID (Březnice – Praha hl.n.) - vlak nečeká na žádné přípoje (Protivín, Zdice, Praha-Smíchov)
|
Dopravce vlaku:
ARRIVA vlaky s.r.o. ; jízdenky na jizdenky.arriva.cz |
|
|