Os 6519 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.35 | 1 | |||
Obrnice | 15.39 | 15.39 | |||
Volevčice | 15.48 | 15.48 | |||
Počerady | 15.50 | 15.51 | 3 | ||
Výškov v Čechách | 15.54 | 15.54 | |||
Postoloprty | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Lišany u Žatce | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Dolejší Hůrky | 16.08 | 16.08 | |||
Tvršice | 16.11 | 16.11 | |||
Žatec | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Žatec západ | 16.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci