Os 16513 | |
Řazení vlaku: 845 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 10.29 | 4 | |||
Bílina kyselka | 10.38 | 10.38 | |||
Bílina | 10.40 | 10.40 | |||
Bílina-Chudeřice | 10.44 | 10.44 | |||
Světec | 10.46 | 10.46 | |||
Hostomice nad Bílinou | 10.48 | 10.48 | |||
Ohníč | 10.51 | 10.51 | |||
Lbín | 10.56 | 10.56 | |||
Úpořiny | 10.58 | 10.59 | 4 | ||
Velvěty | 11.02 | 11.02 | |||
Rtyně nad Bílinou | 11.04 | 11.04 | |||
Brozánky | 11.06 | 11.06 | |||
Řehlovice | 11.09 | 11.09 | |||
Stadice | 11.11 | 11.11 | |||
Koštov | 11.14 | 11.14 | |||
Trmice | 11.18 | 11.18 | |||
Ústí nad Labem západ | 11.23 | 11.23 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy